NOAH // Dominique Suede
€139,00
Sneakers Dominique: stijlvol, comfortabel en tijdloos.
Ze zijn gemaakt van zacht microsuède dus ze zijn erg comfortabel. Het zijn niet de goedkoopste sneakers, maar hier ga je zeker heel lang plezier van hebben! Dominique is er ook in het donkerblauw, zwart en wit.
Wat je verder nog wil weten:
- Pasvorm: de sneakers vallen normaal. Je kunt je reguliere maat bestellen. Heb je vragen over de maat of pasvorm? Stuur gerust een mailtje naar hallo@en-enn.nl. We adviseren je graag!
- Uitneembare binnenzool: ja
- Maten en voorraad: deze schoenen zijn leverbaar in maat 35 t/m 47. Is je maat uitverkocht? Dan bestellen we deze voor je bij. Aangezien de schoenen uit Italië komen, bundelen we binnengekomen orders en plaatsen we 1 à 2 keer per maand een nieuwe bestelling. De levertijd bedraagt daardoor gemiddeld ongeveer 14 dagen.
- Merk: NOAH. Alle schoenen van NOAH zijn ecofabulous en 100% géén leer. Geschikt voor vegetariërs en veganisten.
- Herkomst: geproduceerd in Italië
- Verzorging: om je schoenen extra te beschermen tegen water en vuil kun je ze insprayen met een spray die geschikt is voor faux-suède. Om vlekken te verwijderen gebruik je het beste een zachte, vochtige doek.
Merk | NOAH |
---|---|
Materiaal | micronappa, microsuede |
Kleur | blauw, Taupe, wit, zwart |
Gebaseerd op 0 beoordelingen
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Soortgelijke producten
Klassieke high-top sneakers zijn een must voor elke garderobe en onze Scouts zijn het symbool van een 100% veganistische casual stijl.
Casual mocassin voor dames met schokabsorberende natuurlijk rubberen zool. Beschikbare kleuren: beige/blauw
Vegan medium barrel boots voor dames gemaakt van ecologische microvezel. Heeft een zwarte ritssluiting als sluiting en decoratieve zwarte veters bevestigd door zilveren oogjes.
Elegante loafers voor dames met Prince of Wales-patroon! De amandelvormige neus van deze fijne loafer zal de slanke en vrouwelijke vorm van elke voet benadrukken.
Een superstoer enkellaarsje met een mooie hoge hak van 9 cm. Gemaakt van ecologisch microvezel. De zwarte rits aan de binnenzijde zorgt ervoor dat je deze schoen gemakkelijk aan en uit kunt trekken. LET OP. Laarsje valt smal!
Prachtige vegan pumps. De redons zijn bedekt met stof aan de buitenkant, terwijl de schoen is gemaakt van microsuede in zwart en beige aan de buitenkant.
Outdoorlaarzen voor HAAR & HEM! Deze sportieve laarzen hebben nepbont aan de binnenkant waardoor ze ultiem zijn voor koude dagen.
Ontzettend stoere klassieke sneakers gemaakt van hennepvezels.
Elegante veganistische mocassins voor dames – een nieuwe kijk op een klassiek ontwerp. Bekend om zijn slanke, chique stijl en extreem comfort, heeft onze mocassin, Aurora, een taps toelopende neus, subtiele stiksels en een opvallende afwerking van geborsteld vegan wildleer. Te bestellen in halve maten!!
Beoordelingen
Er zijn nog geen reviews.