NOAH // Marica & Marco Nappa
€119,95
Herfst/ winter enkellaarsjes die een casual look combineren met de verfijning van de gebruikte materialen.
Comfortabele unisex boots, gemaakt van lichtgewicht microvezel (binnen- en buitenkant). De zool en de hak van 2 cm zijn gemaakt van natuurlijk rubber.
Wat je verder nog wil weten:
- Pasvorm: de schoenen vallen normaal. Je kunt je reguliere maat bestellen. Vanwege het soepele materiaal ook geschikt voor een iets bredere voet. Heb je vragen over de maat of pasvorm? Stuur gerust een mailtje naar hallo@en-enn.nl. We adviseren je graag!
- Uitneembare binnenzool: ja
- Maten en voorraad: deze schoenen zijn leverbaar in maat 35 t/m 48! Is je maat uitverkocht? Dan bestellen we deze voor je bij. Aangezien de schoenen uit Italië komen, bundelen we binnengekomen orders en plaatsen we 1 à 2 keer per maand een nieuwe bestelling. De levertijd bedraagt daardoor gemiddeld ongeveer 14 dagen.
- Merk: NOAH. Alle schoenen van NOAH zijn ecofabulous en 100% géén leer. Geschikt voor vegetariërs en veganisten.
- Herkomst: geproduceerd in Italië
- Verzorging: om je schoenen extra te beschermen tegen water en vuil kun je ze insprayen met een spray die geschikt is voor faux-suède. Om vlekken te verwijderen gebruik je het beste een zachte, vochtige doek.
Merk | NOAH |
---|---|
Materiaal | micronappa, natuurlijk rubber |
Kleur | bruin, zwart |
Gebaseerd op 0 beoordelingen
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Soortgelijke producten
Comfortabele slippers gemaakt van gerecyclede PET-flessen. Let the summer begin!!
Casual mocassin voor dames met schokabsorberende natuurlijk rubberen zool. Beschikbare kleuren: beige/blauw
De perfecte combinatie van vegan essence en stijlonderzoek. Deze vegan sneaker combineert het concept van vakmanschap met ons gekleurde katoen. Het resultaat is een schoen die comfort tot een sterk punt maakt, gecombineerd met een betoverende look.
Maak kennis met Simone, de derbyschoenen voor dames met brogue-details gemaakt van milieuvriendelijk veganistisch leer.
Klassieke en buitengewoon comfortabele veterschoen met uitstekende schokabsorberende natuurlijk rubberen zool. Beschikbare kleuren: beige/blauw
Elegante loafers voor dames met Prince of Wales-patroon! De amandelvormige neus van deze fijne loafer zal de slanke en vrouwelijke vorm van elke voet benadrukken.
Ontzettend gave boots van gerecyclede petflessen! Beschikbare kleuren: Zwart/Grijs
Stijlvol zomerhakje van imitatiesuède. Gemaakt van een eco-microvezel die CO2-neutraal geproduceerd wordt en Oeko-Tex gecertificeerd is. De hak is ca. 5 cm. Zool van rubber.
Elegante veganistische mocassins voor dames – een nieuwe kijk op een klassiek ontwerp. Bekend om zijn slanke, chique stijl en extreem comfort, heeft onze mocassin, Aurora, een taps toelopende neus, subtiele stiksels en een opvallende afwerking van geborsteld vegan wildleer. Te bestellen in halve maten!!
Casual maar klassieke sneaker met uitneembare binnenzool garandeert een hoog draagcomfort. Uitstekende schokabsorberende zool van natuurlijk rubber.. Beschikbare kleuren: beige/blauw
Marco / Marica suede is een mooie woestijnlaars gemaakt van zacht microsuede met een vegan wildleren afwerking.
Comfortabele slippers gemaakt van kurk voor de aankomende zwoele zomeravonden en hete zomerdagen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen reviews.